Новини кафедри міського господарства,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Студенти ФУПП взяли участь в ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції ArchEco

24 травня 2024 року студенти магістратури КНУБА взяли участь в ХІІ Міжнародній студентській науковій конференції ArchEco «Transformation of urban spaces», організованій факультетом архітектури Краківської політехніки спільно з іноземними партнерами. Студенти Станіслав Кимаківський (ФУПП) і Дарія Терещенко (АрхФ) поділились результатами свого дослідження формування урбаністичного середовища вулиці Солоний ставок в Дрогобичі: «Regeneration of the urban environment in the area of Solonyi Stavok Street in Drohobych», а студентка Діана Бортник представила доповідь на тему: «Peculiarities of planning elements of greenery in ukraine cities to mitigate the climat of change», де підняла актуальну тему адаптації міського середовища до кліматичних змін. Доповіді підготовлено під керівництвом завідувачки кафедри міського господарства, доц. Апостолової-Сосси Л.О. і доц. кафедри міського будівництва Тригуб Р.М. Зав. кафедри міського господарства к.т.н., доц. Апостолова-Сосса Л.О.