![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_27032024.jpg)
Студенти ФІСЕ взяли участь у загальноуніверситетській толоці
28 Березня, 2024
27 березня 2024 року студенти факультету інженерних систем і екології стали активними учасниками загальноуніверситетської толоки з озеленення території КНУБА. У загальноуніверситетській толоці на чолі з ректором КНУБА Петром Куліковим брали участь проректори, декани та студенти всіх факультетів. Учасники заходу висадили дерева сакури та нові кущі, які вже у наступному році будуть радувати всіх яскравим цвітом!
Дякуємо адміністрації КНУБА, всім учасникам і особлива подяка Михайлу Іщенко, голові компанії «Енергомонтажвентиляція за придбання прекрасних саджанців.
Заст. декана ФІСЕ Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/posd_114-75x75.jpg)
Попередня
Проведено озеленення парку перед КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_2-500x380.jpg)
Допомога університету у оновленні матеріально-технічної бази для підготовки фахівців з інформаційних технологій та управління проєктами за рахунок упровадження міжнародних проєктів
25 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/20221219_122801-500x380.jpg)
БТФ вітає Жеребчук Д. і Корміліцина Я.
19 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/unnamed-500x380.png)