НОВИНИ ФІСЕ

Студенти ФІСЕ відвідали закриття кінофестивалю

29 лютого 2024 року студенти факультету інженерних систем та екології КНУБА мали змогу бути присутніми на церемонії закриття національного фестивалю документального кіно Cinema for Victory. Це перший національний кінофестиваль, який запровадило Державне агентство з питань кіно за підтримки президента України до десятої річниці вторгнення Росії на територію України та до другої річниці повномасштабної війни. Фестиваль проходив з 23 лютого по 29 лютого в Києві. Мета кінофестивалю: полягає у популяризації документального кіно, створеного під час російського повномасштабного вторгнення Основні завдання кінофестивалю: підтримка уваги до війни в Україні, документування злочинів росії проти українців, фіксуючи свідчення про війну через реальні історії українців.

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА