![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_20231123_103538-1140x855.jpg)
Студенти будівельного факультету відвідали музей КНУБА та виставку творів Михайла Іванченка
23 жовтня 2023р. студенти групи БЦІ-23-1А будівельного факультету відвідали музей КНУБА.
Під час екскурсії студенти познайомилися з майже сторічною історією університету, етапами його становлення, як провідного навчального закладу з підготовки фахівців архітектурно-будівельної галузі. Сподіваємося, що відомі випускники та співробітники минулого і сьогодення, про яких було згадано під час екскурсії, стануть орієнтиром для молоді.
Друга частина екскурсії була присвячена виставці творів поета, художника, краєзнавця Михайла Григоровича Іванченка, яка була організована з нагоди його 100-річчя від дня народження.
Дякуємо директору музею КНУБА Решетняк Олені Євгеніївні за змістовну екскурсію, а також організаторам творчої виставки.
Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/images-2-1.jpg)
Прискорені курси КНУБА підготовки до творчого конкурсу
31 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/zobrazhennya_viber_2023-11-27_12-43-28-921-500x380.jpg)
Відкриття лабораторії «Віртуальної реальності»
27 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/67-500x380.jpg)