Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Студенти 194 спеціальності опановують ПК Кошторис ПВР від багаторічного партнера КНУБА ТОВ «ComputerLogicGroup»

31 травня 2024 відбулось знайомство студентів 194 спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» магістерського рівня з програмним комплексом Кошторис ПВР на практичному занятті з освітньої  компоненти «Проєктна справа у  водогосподарському будівництві». Заняття проводила доцент кафедри водопостачання та водовідведення Величко С.В. На занятті студенти опановували розрахунок кошторисної вартості проєктних робіт із застосуванням збірників цін та калькуляційним методом і виконали індивідуальне завдання.  Це стало можливим завдяки участі КНУБА у проєкті «Будуймо майбутнє разом».

Щира подяка нашим партнерам ТОВ «Computer Logic Group» за можливість опанувати сучасний програмний комплекс по визначенню кошторисної вартості проєктно-вишукувальних робіт Кошторис ПВР.

Опанування сучасних програмних комплексів забезпечить конкурентоспроможність студентів КНУБА на будівельному ринку праці і полегшить їх адаптацію до сучасних умов роботи і вимог роботодавців.

03.06.2024 р.

доцент Величко С.В.