КНГІГ,  КНГІГ Навчання,  НОВИНИ АРХ

СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ-ДИСКУСІЯ «ГЕОМЕТРІЯ І ВСЕСВІТ 2024»

14 травня 202року

Київський Національний університет

будівництва і архітектури

Кафедра нарисної геометрії та інженерної графіки

12-00, а. 408

Геометрія займає особливе місце серед інших наук. Вона вивчає просторові структури і відношення, їх узагальнення, і сприяє розвитку у людини логічних здібностей та просторового уявлення.

Сьогодні, методи та способи геометрії використовуються у фізиці, хімії, механіці, кристалографії, архітектурі тощо. Вони застосовуються практично у всіх галузях промисловості та прикладного мистецтва.

Рішення задач нарисної геометрії, як і інших розділів математики, нерозривно пов’язано з роботою людської уяви, підвищує загальну геометричну інтуїцію і тому, геометрія входить у число фундаментальних дисциплін інженерної та архітектурної освіти.

Історія розвитку геометрії йде корінням у глибоку давнину. Про це свідчать пам’ятки стародавнього мистецтва, різноманітні форми будівель та споруд, неповторні архітектурні об’єкти, що збереглися до теперішнього часу.

Приблизно з середини 40-х років минулого століття почався розвиток обчислювальної техніки та технологій, які допомагають сьогодні створювати надскладні геометричні об’єкти, виконувати візуалізацію та обробку необмеженої кількості цифрових даних, створювати інформаційні моделі (ВІМ). Поява надсучасних технологій сприяла не лише розвитку прикладної геометрії, а й створенню умов для осучаснення процесів геометричного моделювання.

Про це та інше буде йти розмова під час студентської конференції-дискусії «ГЕОМЕТРІЯ І ВСЕСВІТ 2024». Висловити свою думку зможе кожен учасник конференції.

У конференції можуть взяти участь студенти всіх факультетів КНУБА. До дискусії запрошуються всі бажаючі. Конференція відбудеться у найбільш демократичному форматі круглого столу. На конференцію запрошені провідні фахівці галузі будівництва та архітектури, науковці з прикладної геометрії.