![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_30102023_1-1.jpg)
Студент ФІСЕ взяв участь у змаганнях з кульової стрільби
30 жовтня 2023 року у місті Києві відбулися змагання з кульової стрільби серед команд закладів вищої освіти у Солом’янському районі м.Києва під егідою Управління молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Команда Київського національного університету будівництва і архітектури посіла почесне друге місце, поступившись у напруженій боротьбі лише команді Національного авіаційного університету. Найкращим стрільцем КНУБА виявився Бобровник Максим, студент групи НІТ-23, який зумів набрати 89 балів за 10 пострілів. В цілому Максим був другим кращим стрільцем турніру і вніс значний вклад у загальний успіх нашої команди. Вітаємо Максима, вітаємо наших стрільців та бажаємо завжди і в усьому влучати тільки в яблучко!
Павло Пасічник, доцент кафедри «Теплотехніки» КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_30102023_2-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_30102023_3-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/jvv_30102023_4.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_1_golovna-1-75x75.jpg)
День відкритих дверей
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_4322-75x75.jpeg)
Зустріч з роботодавцем будівельного ринку
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/бокс-1-500x380.jpg)
Гордість КНУБА – Іван Сапун
5 Грудня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/o_1e2nohbqhv111n6d7hbd921v153r-500x380.jpg)
Березень у КНУБА
29 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1-500x380.jpg)