![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-1-1140x641.jpg)
Стажування у Франції
Професор кафедри менеджменту в будівництві Івахненко Ірина, асистентка кафедри образотворчого мистецтва і архітектурної графіки Довженко Валерія та студентка архітектурного факультету Карамелєва Марія пройшли стажування у Франції в Університеті “Centrale Lille” з 10 по 23 жовтня 2023 р. На запрошення Pr. Dr. Zoubeir LAFHAJ, Chair Holder in “Construction 4.o”, President of IFCL (Lean Construction), Centrale Lille – France до Франції поїхали наші викладачі та студенти, де впродовж тижня знайомилися з навчальним процесом, лабораторною базою та діяльністю університету Centrale Lille. За результатами відрядження було домовлено про співпрацю між КНУБА та Centrale Lille, підписано меморандум, обговорено проєкти, які ми можемо виконувати спільно в рамках Erasmus+, про взаємний обмін студентами, проведення гостьових лекцій та спільної розробки технологій 3-D будівництва.
Ірина Івахненко, голова Молодіжної наукової ради КНУБА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-4-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-2-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-3-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-3-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/9-1-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/foto-sertyfikativ-1024x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_19102023_1-75x75.jpg)
ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ ДО МУЗЕЮ КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/afisha-vidkryttya-ramka-2-500x380.jpg)
Виставка студентських робіт
22 Листопада, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-4-500x380.jpg)
Ювілейна XХ Міжнародна науково-практична конференція “Управління проєктами у розвитку суспільства”
15 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/online.jpg)