![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_1-1.jpg)
СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ ФІСЕ В ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ
12 Жовтня, 2023
Студентки факультету інженерних систем та екології, що навчаються на ІІІ курсі за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Водопостачання і водовідведення», Тетяна ТОЛМАЧОВА і Вікторія ЯКУБОВСЬКА пройшли стажування у Люблінській Політехніці (Lublin University of Technology, Польща) в рамках програми міжнародної академічної мобільності «Erasmus+».
Протягом трьох місяців (липень-вересень 2023 року) під керівництвом професора Люблінської політехніки Jacekа Czerwiński студентки знайомились з сучасним лабораторним обладнанням та методами проведення точного аналізу забруднювачів навколишнього середовища, які зараз використовують у країнах Європейського Союзу.
У науково-дослідній лабораторії «Laboratory of Environmental Analyses», що знаходиться на факультеті екології навколишнього середовища (Faculty of Environmental Engineering), наші студенти отримали навички застосування хроматографічних методів аналізу, а саме газової хроматографії та хроматографії рідини, працювали з мас-спектрометом.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_2-1.png)
З керівником практики відвідали найцікавіші місця Любліна та здійснили подорож до Варшави.
Стажування дозволило поглибити практичні навички і теоретичні знання зі спеціальності, підвищити рівень володіння англійською мовою, надбати досвід проведення наукових досліджень в польському університеті, а також розширити коло спілкування.
Координатор з академічної мобільності ФІСЕ
Вікторія КОНОВАЛЮК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_6-768x824-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_12102023_7-1.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/o_1ek194ea97j616v1gaf1vbf1mki1r-1-75x75.png)
Попередня
Всесвітній день яйця
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/412676_1-1-500x380.jpg)
З днем народження!
21 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_06052024_1-500x380.jpg)
Профорієнтаційний захід в Київському енергетичному фаховому коледжі
4 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/vijskovyj-universytet-500x380.jpg)