Новини,  НОВИНИ КНУБА

Спортивний початок вересня у КНУБА

Веслування

1 вересня 2024 р. студентка групи АРХ-23-3Б Карнаухова Анна вирушила на клубний чемпіонат світу до міста Равенна (Італія), де представлятиме клуб “Мала флотилія” на Чемпіонаті світу з веслування на човнах “Дракон”. Тренер – ЗТУ, к.п.н. Баканичев О.В. Побажаємо Анні успішного виступу на Чемпіонаті!

Паратріатлон

Після зустрічі, яка відбулася 1 вересня за участю представників World Triathlon, Paris 2024  і представників французької влади, які контролюють стан Сени та погоди, було ухвалено рішення про перенесення змагань з паратріатлону, які мали розпочатися 1 вересня, на 2 вересня. Річ у тому, що тести показали погіршення якості води в річці після дощів. Тож було вирішено перенести всі змагання з паратріатлону на 2 вересня, адже пріоритетом для організаторів є здоров’я спортсменів. Сподіваємося на перемогу нашої спортсменки – студентки КНУБА Аліси Колпакчи!

Інформаційний центр

Translate »