![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-27_06.jpg)
Співпраця зі стейкхолдерами в рамках Всеукраїнського форуму-виставки
В рамках Всеукраїнського форуму-виставки роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів», що відбувся 27 жовтня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА), здобувачам освіти факультету автоматизації і інформаційних технологій випала приємна нагода поспілкуватися зі стейкхолдерами, дізнатися багато цікавого про підприємства України, на яких в майбутньому ймовірно працюватимуть, нові технології, вакансії та заробітну плату на ринку праці, перспективи щодо фінансування досліджень і замовлення на спільне розроблення нових матеріалів, механізмів та техніки для будівельної галузі.
Цей захід відвідали Олена ГРИБ — менеджер компанії «І.Б.К. Девелопмент», Ілля САЧЕНКО — заступник директора «Altis Construction», Василь ПОЛІЩУК — представник компанії ТОВ «АВТОР», Владислав ГОЦ — генеральний директор «Центербудпроект» корпорації «ДБК-Житлобуд», Олег БУЛАВКА — заступник директора ТОВ «КСМ-ТРАНС».
Висловлюємо щиру подяку за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємось на подальшу співпрацю!
Вам також може сподобатись
![Бакалавр дизайну 2023](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/007_bakalavr_2023-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ – ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ БАКАЛАВРА ДИЗАЙНУ ВИПУСКНИКАМ 2023 РОКУ
12 Липня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/280-500x380.jpg)
Scopus та Web Of Science знову доступні
17 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/b4b84414-6e9f-4eb4-9894-fa41f7b15c07-500x380.jpg)