![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/pr4-1140x855.jpg)
СПІВПРАЦЯ З ПРАЦЕДАВЦЯМИ
2 Лютого, 2024
31 січня 2024 викладачі кафедри водопостачання та водовідведення доцент Величко С.В., доцент Аргатенко Т.В., доцент Кравчук О.А., професор Дупляк О.В. разом з викладачем кафедри інформаційних технологій в архітектурі доцентом Левченко О.В. та деканом ФІСЕ професором Приймаком О.В. відвідали провідну міжнародну компанію в області інжинірингу та будівництва «Egis Ertle Engineering», яка працює на ринку України з 1993 року в секторах консалтингу, інженерії, експлуатації та обслуговування об’єктів інженерної інфраструктури, екологічного менеджменту, цивільного будівництва та енергетики.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/pr1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/pr2-1024x768.jpg)
Викладачі КНУБА ознайомилися з успішно реалізованими об’єктами на території України, з організацією виробничого процесу, з програмним забезпеченням, що використовується для створення ВІМ моделей.
За результатами зустрічі була підписана угода про співпрацю між КНУБА та Egis Ertle Engineering. З весняного семестру 2024 року студенти КНУБА будуть мати можливість познайомитися з роботою компанії Egis, її вимогами до молодих спеціалістів та перспективами працевлаштування.
З нового навчального 2024 року в КНУБА відкривається можливість вступити на нову освітню програму для магістрів з BIM проектування, будівництва та експлуатації будівель та споруд з акцентом на взаємодію фахівців з різних напрямків будівельної діяльності адаптованій до сучасних вимог ринку праці, що підвищіть конкурентоспроможність при працевлаштуванні випускників КНУБА.
В рамках грантової угоди The BRIGE Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі були обговорені очікування стейкхолдера щодо компетенцій майбутніх фахівців з ВІМ технологій та можлива залученість до процесу їх підготовки.
1.02.2024 р.
доцент. Величко С.В.
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/yak-staty-studentom-knuba-4-500x380.png)
Запрошуємо вступників на онлайн-зустріч «Як стати студентом будівельного факультету»
8 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/48c1112e7a62b2ba7249911559d4dd5e-500x380.jpeg)
29 серпня – День пам’яті захисників, які загинули за Україну
28 Серпня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/thumbnail_image-2-302x380.png)