![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_1.jpg)
Співпраця кафедри теплотехніки з ВАЙЛЛАНТ
05 березня 2024 року за запрошенням завідувача кафедри теплотехніки Михайла КИРИЧЕНКА представник ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» провів відкриту он-лайн лекцію-вебінар на тему: «Сонячні установки Вайллант».
Лекцію прослухали викладачі кафедри теплотехніки та студенти третього курсу факультету інженерних систем та екології, які навчаються за спеціальністю 144 «Теплоенергетика» в рамках вивчення освітніх компонентів «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії» (лектор доцент Михайло КИРИЧЕНКО) та «Гаряче водопостачання» (лектор доцент Наталія ЧЕПУРНА). Зустріч відбулась в рамках співпраці кафедри теплотехніки з зовнішнім стейхолдером ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА».
Щиро дякуємо керівництву ДП «ВАЙЛЛАНТ ГРУПА УКРАЇНА» за проведений захід та сподіваємося на подальшу співпрацю!
Доцент кафедри теплотехніки Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_2.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_05032022_4.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/knu11.09_231_10-500x380.jpg)
Покращуємо імідж КНУБА
13 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennya_viber_2023-06-01_11-52-42-956-500x380.jpg)
Участь співробітників кафедри Водопостачання та водовідведення у форумі “Опалення. Водовідведення. Водопостачання”, який відбувся 1 червня 2023 року.
1 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/salipa-500x380.png)