Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія “Водопостачання та водовідведення”

Галузь знань

19 Архітектура та будівництво

Спеціальність

192 “Будівництво та цивільна інженеря”

Освітня програма

“Водопостачання та водовідведення”

Освітній ступінь

Магістр

Порядок вступу у 2024 році

ЄВІ не менше 100
Фахове вступне випробування

Вартість навчання

• Денна: 22000 грн
  • Заочна: 17100 грн
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2023/2024 навчального року

При вступі на місця державного замовлення абітурієнт надає мотиваційний лист та результати ЄВІ та здає фахове вступне випробування.

При вступі на навчання за контрактом абітурієнт надає лише мотиваційний лист.

Короткий опис програми

Освітня програма «Водопостачання та водовідведення» направлена на підготовку висококваліфікованих фахівців для практичної, управлінської та науково-дослідної діяльності у сфері будівництва та цивільної інженерії, здатних розробляти, будувати, вдосконалювати та використовувати сучасні технології у галузі водопостачання та водовідведення.

Переваги програми

• високий рівень професійної підготовки, котрий традиційно надається в університеті;
  • навчальний процес забезпечують науково-педагогічні працівники з високим рівнем наукової та професійної активності;
  • потужна лабораторна база дозволяє поєднати теоретичні знання з практичними навичками, дає змогу проводити експериментальні дослідження, розвивати наукові напрямки й створювати нові перспективні розробки;
  • створені можливості для навчання англійською мовою й отримання подвійних дипломів;
  • широкий вибір вакансій на ринку праці в галузі будівництва та цивільної інженерії, зокрема, водопостачання та водовідведення, відкривають перспективи для успішної професійної та наукової кар’єри в майбутньому;
  • можливість в подальшому освоювати програму доктора філософії з будівництва та цивільної інженерії або інші близькі міждисциплінарні програми.

Можливість навчання та стажування за кордоном

Участь у програмах по обміну студентами Erasmus+ та програмах «подвійного диплому» у Польщі в Краківському технологічному університеті ім. Тадеуша Костюшка, Люблінській політехніці, Білостоцькому технічному університеті.

Основні дисципліни фахової підготовки

Наукова іноземна мова; методика наукових досліджень; теорія експерименту; аналіз та моделювання експерименту; ліцензування та патентування наукової продукції; інформаційні технології у професійній діяльності; проектна справа; техніко-економічні розрахунки систем водопостачання та водовідведення; автоматизація систем водопостачання та водовідведення; монтаж систем водопостачання та водовідведення; педагогіка вищої школи.

Крім обов′язкових дисциплін програмою передбачені вибіркові дисципліни обсягом 24 кредити.

Посади, які можуть обіймати випускники

• інженери та наукові співробітники в галузі цивільного будівництва, комунального господарства, водопостачання та водовідведення та інших галузях інженерної справи;
  • начальники або інші керівники та майстри виробничих підрозділів у будівництві, комунальному господарстві, сфері водопостачання та водовідведення
  • керівники проектів та програм, інспектори з будівництва та пожежної безпеки, керівники малих будівельних підприємств;
  • менеджери будівництва, технічного контролю, аналізу та реклами, у сфері житлово-комунального господарства;
  • викладачі вищих та професійно-технічних навчальних закладів.

Установи-партнери

• Краківський технологічний університет ім. Тадеуша Костюшка (Польща)

• Люблінська політехніка (Польща)

• Білостоцький технічний університет (Польща)

• Інститут водних проблем і меліорації НААН України

• ТОВ «Інститут комунальної інфраструктури»

• ТОВ «Наукове підприємство РІКОМ»

• ТОВ «Грундфос Україна»

• ПрАТ “АК Київводоканал”

• ТОВ “Віло Україна”

• Державний заклад «Державна екологічна академія післядипломної освіти та  управління»

• Державне підприємство «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства»

• ПрАТ «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва»

• ТОВ «МЕГАФЛОУ»

• Асоціація «Міжнародні водні інновації»

• Посилання на сторінку приймальної комісії університету:

• Контактна інформація навчально-наукового інституту архітектури та будівництва:

Адреса:
    м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31

pk@knuba.edu.ua Приймальна комісія

knuba@knuba.edu.ua Канцелярія університету

Довідкова телефонів університету: (044) 241-55-80

Приймальна комісія КНУБА:

+38(044)245-46-90,

viber, telegram: +380973321068

Кафедра розташована в головному корпусі університету (каб. 247, 241, 243)

• АДРЕСА ДЕКАНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ ТА ЕКОЛОГІЇ:
    03037, м Київ, проспект Повітряних Сил, 31, каб 166
    Тел. (044) 245-48-44
  • АДРЕСА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
    vstup.knuba.edu.ua

E-mail: pk@knuba.edu.ua

03037, м. Київ, проспект Повітряних Сил, 31, кімн.122,

моб.: +38 097 332 10 68 (telegram, viber)

тел.: +38(044) 245 46 90;

Телеграм канал Вступ КНУБА 2023 https://t.me/vstup_knuba

З питань навчання на умовах контракту: кім. 217, 225, тел. +38(044) 241-55-20

Admission to study for international students

Phone : +38(044) 241-55-22, +38(044) 245-48-58, Phone/fax: +38(044) 2484901