БОНДАРЕВА ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА
Бондарева Людмила Олегівна – доцент кафедри геотехніки, кандидат технічних наук; сертифікований «провідний інженер-проектувальник».
тел.: +38 (044) 245-41-24, кімната 121 головного корпусу КНУБА.
Освіта
З 2003 по 2008 навчалася у Миколаївському будівельному коледжі Київського національного університету будівництва і архітектури, отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Будівництво» та здобула кваліфікацію бакалавра будівництва.
З 2008 по 2009 навчалася у Київському національному університеті будівництва і архітектури, отримала вищу освіту за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво» та здобула кваліфікацію інженер будівельник.
З 2009 по 2012 навчалася в аспірантурі на кафедрі основ і фундаментів КНУБА.
У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.
Загальна інформація
Професійний шлях починає у 2008 році з посади інженера-проектувальника в будівельній компанії.
З 2009 року працює в КНУБА, спочатку починає з посади наукового співробітника науково-дослідної лабораторії, далі, після завершення навчання в аспірантурі, працює асистентом (з 2013 року) та з 2019 року на посаді доцента кафедри геотехніки.
У 2014 році отримала кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника за спеціалізацією «інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості»
У 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.02 – основи і фундаменти на тему: «Взаємодія багатоярусних утримуючих конструкцій з ґрунтовим масивом».
У 2022 році отримала кваліфікаційний сертифікат провідного інженера-проектувальника за спеціалізацією «інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості»
Ще зі студентських років по теперішній час працює інженером-проектувальником. Займається інженерними розрахунками та числовим моделюванням цивільних та житлових будинків. Провідний напрямок проектної діяльності та наукових досліджень – розрахунок стійкості зсувонебезпечних схилів та розрахунок і проектування протизсувних конструкцій та підпірних стін. Є спеціалістом з досвідом роботи у міжнародних геотехнічних проектах.
Перелік навчальних дисциплін
1. Основи і фундаменти
Спеціальність: 191 «Архітектура та містобудування».
Освітня програма: Архітектура будівель і споруд. (АФ)
Спеціальність: 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ).
2. Сучасні конструкції будівель i споруд
Спеціальність: 191 «Архітектура та містобудування».
Освітня програма: Архітектура будівель і споруд. (АФ)
3. Організація безпечної експлуатації будівель та споруд
Спеціальність: 101 «Екологія».
Освітня програма: Екологія та охорона навколишнього середовища (ЕК)
4. Інженерна геологія
Спеціальність: 192 «Будівництво та цивільна інженерія»..
Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ).
5. Обстеження та підсилення будівельних конструкцій
Спеціальність: 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Освітня програма: Промислове і цивільне будівництво (ПЦБ).
Керівник атестаційних робіт магістрів та бакалаврів за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Керує науковою діяльнісною аспіранта кафедри геотехніки.
Науково-методична робота
Опубліковано понад 20 наукових та методичних праць, серед яких праці у журнал що індексуються в науково-метричній базі Web of Science.
Основні навчально-методичні праці:
1. Застосовування сучасних програмних комплексів для імітаційного моделювання задач геотехніки. Методичні вказівки для студентів, які навчаються за спеціальністю “Будівництво і цивільна інженерія” Носенко В.С., Кашоїда О.О., Скочко Л.О. КНУБА 2020, – 130с.
2. Визначення осідання стрічкового фундаменту за допомогою методускінченних елементів. Методичні вказівки для виконання розділу курсового проекту з дисципліни:«Основи і фундаменти» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Скочко Л.О., Носенко В.С., Підлуцький В.Л., Кашоїда О.О.,. КНУБА 2020, – 39 с.
Напрями наукової діяльності
Основним напрямком наукових досліджень Скочко Л.О. є вирішення геотехнічних задач пов’язаних з розрахунком стійкості зсувонебезпечних територій. Числове моделювання підпірних стін різної конфігурації, розробка ефективних протизсувних заходів і конструкцій. Розрахунок стійкості і деформацій штучних насипів і заглиблених споруд.
Підвищення кваліфікації
Документи підвищення кваліфікації та міжнародної діяльності
Досягнення у професійній діяльності