V-й міжнародний BIM-форум DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та І-й BIM-EDUCATION SUMMIT, м. Київ.
Міжнародні проєкти,  Новини The BRIDGE,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ БФ,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ,  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  Новини кафедри теплогазопостачання і вентиляції,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

РОЗВИТОК БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ І ВІМ ОСВІТА V-й МІЖНАРОДНИЙ BIM-ФОРУМ DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION

30 травня 2024 викладачі Київського національного університету будівництва і архітектури, учасники проєкту The Bridge Олексій Левченко та Олена Дупляк взяли участь у V-му МІЖНАРОДНОМУ BIM-ФОРУМІ DIGITAL GOVERNANCE & EDUCATION та доповіли на 1-му BIM-EDUCATION SUMMIT, м. Київ.

На форум були запрошені викладачі кафедр за спеціальністю 022, 191, 192, 194 та активні студенти 3 1-го до 6-го курсу.

Викладачі

Кубаєвський Назар Ігорьович
Кузьменко Даниїл Олексійович
Кузьменко Олександр Володимирович

На форумі оговорювались питання розвитку цифрових реформ в Україні. До форуму долучилися Milena FEUSTEL Архітектор (Німеччина), Pieter STAELENS Офіцер з політики Європейської комісії поділились досвідом ефективного державного BIM менеджменту в Європі. Українські стейкхолдери Юліан ЧАПЛІНСЬКИЙ (член Правління «The WALL Ukraine», CEO AVR development), Ганна ІСКІЕРДО (співзасновниця, креативна директорка АІММ-груп), Анна ВАСИЛЕНКО (член Правління «The WALL Ukraine», директор VEC UA), Віталій ГРУСЕВИЧ (Голова Правління «The WALL Ukraine»), Олександр КАНІВЕЦЬ (член Правління «The WALL Ukraine», фундатор ASKansalting) та Юрій СМІРНОВ (член Правління «The WALL Ukraine», директор Allbau-software GmbH Україна) поділились власним досвідом використання BIM технологій, ШІ та окреслили перспективи подальшого розвитку BIM в Україні та наголосили на необхідності подальшого розвитку законодавчої бази щодо впровадження BIM технологій. Всі стейкхолдери відмітили значну потребу в підготовлених кадрах і необхідність вивчення BIM технологій в університетах.

Baltic BIM Management представив Eriks VITOLS, який поділився досвідом навчання BIM технологій в Литві.

В рамках форуму доцент кафедри ІТА Олексій ЛЕВЧЕНКО та професор кафедри ВВ Олена ДУПЛЯК представили нову Освітню програму в КНУБА для магістрів, що розроблена в рамках грантової угоди The BRIGE «Подолання розриву між університетом і промисловістю: інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі».

Партнер проєкту Віктор МАЛАХОВ, доцент ОДАБА, зробив доповідь на тему «Портрет та мотивація сучасного студента – дійсне та важливе».

Під час вільної дискусії стейкхолдери та студенти висловили свої побажання щодо майбутньої освітньої програми.

кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА — Левченко О.В.
к.т.н., доцент кафедри Водопостачання та водовідведення, КНУБА — Величко С.В.

levchenko.ov@knuba.edu.ua | FB-Сучасні проблеми архітектури та містобудування

докладніше