Новини The BRIDGE,  НОВИНИ АРХ,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  Новини кафедри теплогазопостачання і вентиляції,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

РОЗВИТОК БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ І ВІМ ОСВІТА

КНУБА та партнери The WALL Ukraine на E-Wallution 2024

Представники КНУБА, учасники проєкту The Bridge Олексій Левченко та Олена Дупляк в рамках реалізації програми міжнародної співпраці Європейського Союзу ERASMUS проєкту «The BRIDGE» («Bridging the gap between university and industry: Master Curricular Supporting the Development of Green Jobs and Digital Skills in the Ukrainian Building Sector» /«Інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі») взяли участь в дискусії на E-Wallution «Джедаї та падавани BIM-освіти в Україні», яка відбулася 21 травня в БЦ «Леонардо» під егідою громадської організації «The WALL Ukraine», що об’єднує підприємців, керівників, інвесторів, науковців, медійників, та громадських діячів, які працюють в галузях будівництва, фінансів, законодавства та цифровізації.

В ході обговорення підіймалися питання розвитку ВІМ – освіти в Україні та її вплив на цифрову трансформацію будівельної галузі України для подальшої інтеграції в міжнародний ринок, основні потреби та виклики.

Кандидат архітектури, доцент кафедри Інформаційних Технологій в Архітектурі, КНУБА – Левченко О.В.

levchenko.ov@knuba.edu.ua | FB-Сучасні проблеми архітектури та містобудування

докладніше