Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Розпочинаються дослідження для визначення нової технологічної схеми очищення води на Деснянській водоочисній станції м. Київ

Відповідно до опублікованих вчора сайтом «Коментарі» матеріалів ПРАТ «АК «Київводоканал» успішно провів тендер на розробку нової схеми очищення та знезараження води на Деснянській водоочисній станції в м. Київ. Переможцем було визнано ТОВ «Інститут комунальної інфраструктури».
Вказані дослідження будуть здійснюватися із залученням фахівців кафедри Водопостачання та водовідведення, зокрема проф. Кравченка О.В. (він очолює Інститут комунальної інфраструктури), проф. Хоружого В.П. та проф. Хомутецької Т.П.
Заплановані широкомасштабні дослідження будуть проводитись на спеціальній пілотній установці, проект якої було розроблено за безпосередньої участі наших аспірантів – Куби Т.В. та Потапенко С.В.
Щиро сподіваємось, що розроблена за результатами досліджень нова технологічна схема підготовки питної буде успішно реалізована, що дозволить остаточно вирішити проблему якості питної води у столиці.