Новини,  НОВИНИ БТФ

Розпочався захист кваліфікаційних робіт на БТФ

24 червня 2024 р. на будівельно-технологічному факультеті розпочався захист кваліфікаційних випускних робіт на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів». Захисти триватимуть в період з 24 по 27 червня.

Державна екзаменаційна комісія на чолі з генеральним директором Асоціації підприємств «Київміськбудматеріали» і ВАТ «Комбінат будіндустрії» Нестреровим В.Г. високо оцінила рівень підготовки здобувачів, продемонстрованих при захисті.

Бажаємо всім студентам вдалого захисту! Вітаємо тих, хто вже захистився! Бажаємо нових здобутків, цілеспрямованості в досягненні цілей, наснаги, удачі! Очікуємо з Вами на зустріч в магістратурі!