НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Розпочалася геодезична практика на будівельному факультеті

Щороку на будівельному факультеті проходить геодезична практика для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Не винятком став і цей рік, все відбувається, як і зазвичай в офлайн режимі, на заваді не стала і спека під 30 градусів. Ми вдячні студентам, які знайшли можливість вийти з дистанційного навчання на полігон і залюбки на свіжому повітрі здобувати навички та вдосконалюють майстерність виконання топографічних зйомок, розв’язання геодезичних задач інженерними методами, проектування та побудови геодезичних мереж, спілкуються між собою і викладачем вже не через екрани комп’ютера, а вживу, як і раніше.

Попереду у студентів два тижні цікавої роботи, по закінченню якої на них чекає оформлення та захист звітів з геодезичної практики. Бажаємо всім успішно захистити свої роботи та з новими силами приступити до нового навчального року.

Заступник декана будівельного факультету Максим Горбач.