НОВИНИ КНУБА

Рейтинг ВНЗ «ТОП-200 Україна 2023»

Оприлюднено  результати  щорічного  академічного рейтингу українських університетів «ТОП-200 Україна 2023»,  який вже сімнадцятий рік поспіль розробляє Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Київський національний університет будівництва і архітектури в  цьому рейтингу на 39 місці. В попередньому рейтингу ми були на 45 місці. За рік нам вдалося покращити свій результат на шість позицій. То ж, КНУБА впевнено підійматися щаблями успіху! Вітаємо всіх з високим визнанням і бажаємо  ще кращих показників  в наступних рейтингах!

Додамо, оцінювання здійснювалося на основі використання  6 міжнародних і 4 національних показників. З-поміж них найбільші вагові коефіцієнти мають академічна, науково-видавнича та міжнародна діяльність, оцінка науково-дослідницьких досягнень через порівняння сайтів університетів, цитованість наукових праць учених у наукових виданнях, якість представлення та популярність закладу в інтернет-просторі, а також досягнення в розрізі Цілей сталого розвитку ООН.

Подробиці: https://osvita.ua/vnz/rating/89412/

Інформаційний центр