Новини,  НОВИНИ КНУБА

Проведено профорієнтаційні зустрічі з випускниками навчальних закладів

Немішаєвські ліцеї №1, 2

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але і реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Слід розрізняти близькі за значенням і вживанням слова «професія» і «спеціальність». Професія – рід занять, означена форма трудової діяльності. Спеціальність – окрема галузь науки, техніки, виробництва, в якій людина працює. Люди однієї професії можуть мати різні спеціальності. З метою розібратися й ознайомити випускників шкіл зі спеціальностями КНУБА та професією будівельника в травні студенти групи ТБКВМ-22-2 під керівництвом асистента кафедри будівельних матеріалів Лариси Терещенко провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками навчальних закладів, де ще не так давно й самі навчалися. Зустрічі виявилися цікавими для обох сторін. Побачити своїх улюблених викладачів, рідну школу – це завжди приємні відчуття, а майбутні випускники навчальних закладів почули цікаві новини про вступ до КНУБА і навчання в університеті, переваги спеціальностей і факультетів.

Микола Скринько, студент КНУБА