The Bridge «Summer Course on Building Performance Simulation»
Міжнародні новини,  Міжнародні проєкти,  Новини The BRIDGE,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ БФ,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ КАФЕДРИ ІТА,  Новини кафедри теплогазопостачання і вентиляції,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

ПРОГРАМА МОБІЛЬНОСТІ THE BRIDGE У СЛОВАЦЬКОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ В БРАТИСЛАВІ

У рамках проєкту The Bridge відбулася поїздка українських партнерів по програмі мобільності в Братиславу.

Організаторами цього заходу виступили Словацький технічний університет у Братиславі (STUBA) та Словацька палата інженерів-будівельників (SKSI)

Представники КНУБА: Олена Дупляк, Олександр Кравчук, Тетяна Кащенко, Сергій Рибачов взяли участь у «Summer Course on Building Performance Simulation», який відбувся з 1.07 по 5.07.2024р. https://summercamp2024.cab.sk/

Відповідно до програми виконання проєкту відбулося ознайомлення з досвідом ВІМ-моделювання словацьких партнерів консорціуму The Bridge, навчання викладачів, що будуть викладати на освітній програмі, можливостям моделювання за допомогою сучасних програмних комплексів, таких як Physibel, AnTherm, Design Builder. Були проведені заходи з контролю якості управлінням проєктом, його впровадженням та розповсюдженням. Всі представники КНУБА успішно пройшли навчання, склали тест, запропонований Палатою інженерів-будівельників та отримали Сертифікати про проходження тренінгу за проєктом «The Bridge».

В ході зустрічей з керівництвом відбулася домовленість про підписання угод про співпрацю між КНУБА та Словацьким технічним університетом у Братиславі та Словацькою палатою інженерів-будівельників.