Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційні зустрічі в ЗОШ № 279 м. Київ

Як відомо, правильний вибір професії, зумовлює моральне задоволення від життя, позитивну самооцінку молодої людини. Вибір професії є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Студенти групи ТБКВМ-22-2 Гоголь Ігор, Михайлов Олег, Лісовський Дмитро і Самаріна Тетяна провели окремі зустрічі з двома випускними класами середньої загальноосвітньої школи № 279 ім. Петра Григоренка м. Києва. Завданням, було ознайомлення учнів з професією будівельника та правилами вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної спеціальності, складати на цій основі реальний план опановування професією, а також забезпечення розвитку своїх професійних якостей та перспектив.

Оксана Резник