![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/golovne-foto-1140x855.jpg)
Профорієнтаційна зустріч з адміністрацією НВК № 157
12 квітня адміністрація разом з учнями Навчально-виховного комплексу ліцею № 157 відвідали Київський національний університет будівництва і архітектури в рамках розвитку міцних партнерських відносин, імплементації найкращих освітніх практик профільного навчання, сприяння якісної профорієнтаційної роботи серед здобувачів освіти.
Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з університетом та спеціальностями, відвідали творчі майстерні, лабораторії, зустрілися з викладацьким складом та мали можливість поспілкуватися зі студентами КНУБА.
Проректор із навчально-методичної роботи Андрій Шпаков, завідувач відділення довузівської підготовки Тетяна Петруньок, декани факультетів – Олександр Кащенко, Олександр Приймак, Ігор Русан, відповідальна за профорієнтаційну роботу в університеті Олена Доля – разом із адміністрацією НВК № 157 обговорили подальші шляхи співпраці, спільно напрацювали можливі проекти діяльності профільної освіти в НВК №157.
Адміністрація НВК № 157 щиро подякувала КНУБА за приділену увагу закладу освіти та відкритість до широкого партнерства і високий професіоналізм!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-16-1-1024x816.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-12-56-1-1024x761.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-12-49-1024x754.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-02-770x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-40-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-46-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-53-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-58-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-14_13-13-11-1-1024x763.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/belgium_general-75x75.jpg)
Робоча нарада за проєктом WORK4CE
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-1-3.png)
КНУБА відзначає 93 роки з дня заснування
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/11-484x380.png)
Підсумки конференції: ЕКОТЕХНОГЕННІ НАСЛІДКИ РУЙНУВАННЯ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД. ПРОГНОЗИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВІДНОВЛЕННЯ
21 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/posadka-lyp_7-500x380.jpg)
Озеленення аллеї слави студентами І курсу БТФ
27 Жовтня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/blog-sajt-knuba_-3-3.png)