Новини,  НОВИНИ КНУБА

Профорієнтаційна зустріч студентів КНУБА зі школярами

Голова ради студентського самоврядування будівельно-технологічного факультету КНУБА, студентка групи ТБКВМ-22-2 Аміна Малдарі провела онлайн-зустріч з лідерами учнівського самоврядування Святошинського району.

Зустріч стала результатом співпраці між нашим університетом та учнівським самоврядуванням шкіл Святошинського району та мала на меті розповсюдити інформацію про наш навчальний заклад серед широкого кола молодих людей, що планують цього року вступ до вищих навчальних закладів.

Зібравши команду ініціативних представників шкіл, Аміна розповіла про особливості навчання в університеті, про майбутню професію інженера, яку вона сама зараз здобуває, та про роботу Ради студентського самоврядування. Своєю чергою, лідери шкіл мали можливість поставити питання, що хвилюють випускників шкіл та старшокласників як майбутніх абітурієнтів.

Після зустрічі лідери передали отриману інформацію учням своїх шкіл, а представники Ліцею № 13 та ЗОШ № 140 Святошинського району запросили Аміну особисто провести такі профорієнтаційні зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

Оксана Бердник, заступник декана БТФ з виховної роботи