НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна зустріч кафедри будівельної механіки

23 травня відбулась профорієнтаційна онлайн-зустріч викладачів кафедри будівельної механіки та здобувачів освіти Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради. Під час заходу майбутні абітурієнти дізнались про освітньо-професійні програми, за якими університет надає можливість отримати вищу освіту. Викладачі кафедри будівельної механіки акцентували увагу на: перспективах працевлаштування після закінчення навчання, зручному плануванні студмістечка університету, наявності сучасного спорткомплексу та гуртожитків. Також відповіли на запитання, які виникали в здобувачів освіти під час проведення заходу.

Кафедра будівельної механіки висловлює подяку здобувачам освіти за активну участь в заході та керівництву і співробітникам ліцею за організацію зустрічі.