![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-2-1140x856.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
Співробітники відділення довузівської підготовки провели профорієнтаційну бесіду з учнями 11-х класів Бориспільського ліцею “Патріот” у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали інформацію про факультети і спеціальності, академічну мобільність, наукову роботу студентів, підготовчі курси до НМТ та предметів творчого конкурсу, особливості проведення НМТ у 2024 році, працевлаштування. Ліцеїстам розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.
Адміністрація Бориспільського ліцею “Патріот” – директор Панкявічене Ірина Анатоліївна та заступник директора з виховної роботи Швачко Тамара Миколаївна подякували КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1418-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1412-1024x769.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1364-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1362-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1363-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1359-768x1024.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_1361-768x1024.jpeg)