![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-42-21-1140x856.jpg)
Профорієнтаційна зустріч
27 лютого співробітники відділення довузівської підготовки провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10-11 класів Бориспільського ліцею “Альта” у місті Бориспіль. Під час зустрічі ліцеїсти познайомилися з Київським національним університетом будівництва і архітектури та отримали інформацію про факультети і спеціальності, особливості проведення НМТ у 2024 році. Учням розповіли про організацію освітнього процесу та переваги навчання в КНУБА, про насичене і різноманітне студентське життя.
Адміністрація Бориспільського ліцею “Альта” – директор Олена Миколаївна Андріянова та заступник директора Наталія Михайлівна Кенс щиро подякували КНУБА за приділену увагу закладу освіти та сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи серед молоді!
Завідувач відділення
довузівської підготовки
Тетяна Петруньок
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-46-14-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/golovne-foto-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-42-38-1024x769.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-42-45-769x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-43-37-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-43-49-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-43-57-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-44-17-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-28_10-44-37-1024x768.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Титул-2-500x380.jpg)
Міжнародний семінар «Види розрахунків, що виконуються при проєктуванні»
6 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/zz0-500x380.jpg)
Подяка від військових
20 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_17-16-54-500x380.jpg)