НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Профорієнтаційна робота викладачів будівельного факультету

8 лютого 2024 р. викладачка кафедри менеджменту в будівництві КНУБА, професорка Ірина Івахненко відвідала «Природничо-науковий ліцей № 145» з профорієнтаційною роботою.

Ліцеїстам було презентовано університет, спеціальності та освітні програми для вступу, а також розказали про інфраструктуру КНУБА.

Розказали абітурієнтам особливості навчання в КНУБА на будівельному факультеті. Було презентовано освітню програму «Будівництво та цивільна інженерія», а також освітню програму «Менеджмент організації і адміністрування».

Враховуючи фізико-математичний профіль ліцею, учнів зацікавили спеціальності КНУБА. Чекаємо наших майбутніх абітурієнтів на День відкритих дверей і, звичайно, в наших аудиторіях восени.