![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4806-1140x619.jpeg)
Профорієнтаційна екскурсія будівельним факультетом
Профорієнтаційна екскурсія, яка відбулася 28 березня 2024 року, зібрала на будівельному факультеті майбутніх наших вступників. Заступник декана Максим Горбач, викладачі провідних та випускових кафедр факультету: будівельної механіки; теоретичної механіки; будівельних технологій; економічної теорії, обліку і оподаткування; економіки будівництва та менеджменту в будівництві зустріли абітурієнтів та їх батьків в аудиторії 119 головного корпусу.
Під час дружньої зустрічі майбутні вступники та їхні батьки ставили ряд актуальних запитань: правила вступу наступного року, мова викладання, формат навчання, організація безпеки під час навчання, мобільність та можливість навчання за кордоном, проходження практики, наявність і стан гуртожитків, студентське життя, тощо. Представники факультету дали змістовні і розгорнуті відповіді на кожне запитання.
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4805-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4804-1024x768.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/20240328_165858-75x75.jpg)
Міжкафедральний семінар пройшов на БТФ
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-23_14-01-09-500x380.jpg)
Захист магістерських дипломів на кафедрі АПЦБС
23 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Arch2O-Revit-01BIM-500x380.jpg)
ПРО ВИВЧЕННЯ AUTODESK REVIT
12 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_13032024_1-500x380.jpg)