![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_1.jpg)
Профорієнтаційна робота на кафедрі ОААП
9 березня 2023 р. відбувся День відкритих дверей на архітектурному факультеті КНУБА. Майбутні абітурієнти, разом із батьками, завітали до аудиторії 101а.
Декан архітектурного факультету Олександр Кащенко, завідувачі кафедр Надія Шебек – кафедра Містобудування, Вадим Куцевич – кафедра Архітектурного проєктування цивільних будівель і споруд, Гелена Ковальська – кафедра Теорії архітектури, Віктор Тімохін – кафедра Дизайну архітектурного середовища, Валерій Товбич – кафедра Інформаційних технологій в архітектурі, Юлія Третяк – кафедра Дизайну та викладачі архітектурного факультету різних кафедр презентували гостям інформацію про унікальність кожної з кафедр, проводили екскурсії учбовими аудиторіями, приміщеннями кафедр та щиро запрошували абітурієнтів до вступу, спільної співпраці вже у якості студентів та, в подальшому, у якості колег на один з найпрестижніших факультетів Київського національного університету будівництва і архітектури – архітектурний факультет.
Від кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування кандидатка архітектури, доцентка Тетяна Ладан, асистенти – Сергій Трофимчук та Марія Адаменко, інженер І категорії – Володимир Чайка підготували інформаційний стенд, на якому представили роботи студентів 1-го та 6-го курсів: відмивки тушшю та аквареллю, макети з композиції, дипломні роботи магістрів. Також на стенді були представлені зразкові роботи абітурієнтів з композиції, які були виконані у чорно-білій графіці та кольорі на підготовчому відділенні КНУБА, в яких розкриваються особливості графічних екзаменаційних завдань для вступу на Архітектурний факультет (керівниця – Тетяна Ладан).
Під час екскурсій по факультету абітурієнти завітали до показової аудиторії кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування – 102а, в якій ознайомилися з гіпсовими демонстраційними матеріалами з грецьких та римських канонічних ордерів та роботами студентів 1 курсу: Ордерні композиції, Відмивки пам»яток архітектури китайською тушшю, аквареллю, Обміри пам»яток архітектури.
Тетяна Ладан розповіла гостям про особливості навчання на кафедрі ОААП (виїзні практики, конкурси та експерименти з формоутворення), про велику кількість дисциплін, які викладаються студентам, про легендарних педагогів (Клара Демура), про унікальні завдання (архітектурні фантазії) та дві освітньо-наукові програми для Магістрів: Архітектура будівель і споруд – Реконструкція і реставрація архітектурних об»єктів, сакральна архітектура; Інноваційна архітектура.
Зустріч з абітурієнтами та їх батьками пройшла у привітній атмосфері.
Під час екскурсій головним питанням абітурієнтів було: “Невже це ми зможемо зробити?” Викладачі кафедр запевнили, що в дружній атмосфері навчання можна зробити набагато більше і вони з радістю навчать всім секретам професії Архітектора…
Тетяна Ладан, доцентка кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_4-1024x413.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_2-569x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_3.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_5.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/ОААП_6-1024x747.jpg)
Вам також може сподобатись
![Профорієнтаційна робота ФІСЕ](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/jvv_20042023_1-500x380.jpeg)
Профорієнтаційна робота ФІСЕ
25 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/37_main-500x380.jpg)
День відкритих дверей на кафедрі військової підготовки
19 Вересня, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/jvv_26102023_1-1-500x380.jpg)