Новини,  Новини кафедри "Водопостачання та водовідведення",  НОВИНИ ФІСЕ

Професори кафедри водопостачання та водовідведення КНУБА Дупляк О.В. та Кравчук А.М., а також доценти Величко С.В. та Кравчук О.А., прийняли участь у IV міжнародній науковій конференції ECOCOMFORT AND CURRENT ISSUES OF CIVIL ENGINEERING, Львів, Україна

12 вересня 2024 в рамках міжнародної конференції ECOCOMFORT AND CURRENT ISSUES OF CIVIL ENGINEERING (ECOCOMFORT-2024) викладачі кафедри водопостачання та водовідведення виступили з доповідями Water Replenishment of the Blue Zone and Flood Management on the Urban Area та Calculation of Effective Parameters of Distribution Drainage Pipelines на Секції 1 – Environmental Engineering and Sustainability. В конференції прийняли участь Національний університет водного господарства та природокористування, Кошицький технічний університет, Вроцлавський науково-технічний університет, Інститут технічної теплофізики НАН України, Національного університету «Львівська політехніка», Ченстоховський технічний університет та іншій. На конференції обговорювались актуальні питання екологічних та енергозберігаючих технологій, зелене будівництво, енергоефективні огороджувальні конструкції, зелена інфраструктура, сучасні будівельні матеріали та інші.
Результати конференції будуть опубліковані в книзі Lecture Notes in Civil Engineering, яка індексується в Scopus.
Translate »