07.05.2021
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОБНОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ “ЖИВОПИС”
Шановні учасники пробного творчого конкурсу з живопису, ми вдячні вам за участь та виявлену майстерність. Конкурсні роботи були оцінені за узагальненими критеріями: відповідність завданню; грамотність виконання зображення; якість живописного виконання.
З повагою – члени комісії
ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ ОТРИМУЄ
ПРИБУЛЬСЬКА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
![](http://old.knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2021/04/%D0%94%D0%98%D0%9F%D0%9B%D0%9E%D0%9C_%E2%84%96%D0%96-2021-05-11-001_%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%91%D0%A3%D0%9B%D0%AC%D0%A1%D0%AC%D0%9A%D0%90-%D0%9C%D0%9E-227x300.jpg)
![](http://old.knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2021/04/%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B44-300x169.png)
- ПРИБУЛЬСЬКА МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, м.Біла Церква Київська обл. (робота надіслана 17.04.2021р.)
![](http://old.knuba.edu.ua/ukr/wp-content/uploads/2021/04/20210417_%D0%9F%D0%A0%D0%98%D0%91%D0%A3%D0%9B%D0%AC%D0%A1%D1%8C%D0%9A%D0%90-%D0%9C%D0%90%D0%A0%D0%86%D0%AF-%D0%9E%D0%9B%D0%95%D0%9A%D0%A1%D0%90%D0%9D%D0%94%D0%A0%D0%86%D0%92%D0%9D%D0%90-%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%B0-%D0%A6%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0-225x300.jpg)