![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_1.jpeg)
Представники ФІСЕ на АКВАТЕРМ
З 14 по 17 травня відбувалася 25 Міжнародна виставка АКВАТЕРМ. КНУБА був учасником. В перший день виставки на локації нашого університету працювали доценти кафедри теплотехніки Барановська С.В та Чепурна Н.В.. Відвідувачам виставки пропонували освітні послуги, пояснювали правила вступу в університет, запрошували на день відкритих дверей, відповідали на безліч запитань відносно навчального процесу.
Виставку відвідали студенти 3 курсу фахового спрямування «Теплогазопостачання та вентиляція». Викладачі супроводжували студенів, пояснювали на що звернути особливу увагу, акцент робили на розробки , які можна використати в курсовому та дипломному проектуванні .
Приємно було зустріти на Головній Інженерній виставці України випускників КНУБА, які працюють провідними фахівцями всесвітньо відомих фірм. Один з керівників ТОВ «Тепло конструктор» Сергій Титарев (випуск 2005 р., спец. «Теплогазопостачання і вентиляція») розповів студентам про переваги сучасних ізольованих труб, про їх виробництво, особливості ізоляції, що застосовують, переваги, провів міні вікторину.
Студенти ознайомились з передовими досягненнями в розробці обладнання для інженерних систем: труб, систем опалення, котлів, пальникових пристроїв, теплообмінних апаратів, кондиціонерів, теплових насосів, вентиляційних систем і багатьох інших.
Відвідування професійних виставок студентами приносить значну користь: знайомить з обладнанням, яке будуть застосовувати в професійній діяльності, а також знайомить з працедавцями, місцями можливої майбутньої праці. Цьому поколінню студентів відбудовувати нашу Батьківщину.
Україна понад усе!
Барановська С.В., доцент каф. теплотехніки
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_2.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_5.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_4.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_6.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_7.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_8.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_21012024_9.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_16052024_1-75x75.jpg)
День вишиванки
Вам також може сподобатись
![НВК Ліцей №157](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/liczej157-500x380.png)
КАФЕДРА ДИЗАЙНУ КНУБА – ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНЯМИ НВК ЛІЦЕЮ №157 м.Києва (2023)
12 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/kalendar-500x380.jpg)
Прес-центр КНУБА інформує щодо календаря подій на липень
22 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/geroyi-nebesnoyi-sotni-2-500x380.jpg)