![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_1.jpeg)
Представник ФІСЕ на Професійно-агітаційному марафоні
20 березня 2024 р. в Київській інженерній гімназії відбувся Професійно-агітаційний марафон, на який було запрошено 5 вищих навчальних закладів. Від КНУБА на марафоні працювали: спеціаліст відділення довузівської підготовки Н.В. Ткаченко та доцент кафедри теплотехніки С.В. Барановська.
Учні чотирьох одинадцятих класів були зібрані в актову залу, де демонстрували міні-фільм про КНУБА. А на конкретні запитання гімназисти отримували відповіді біля локації КНУБА в холі продовж трьох перерв, поки не перешкодила тривога. Майбутніх абітурієнтів цікавили: умови вступу; підготовка до НМТ; дні відкритих дверей; пробні випробування та багато інших питань.
Київська інженерна гімназія є одним з небагатьох закладів загальної середньої освіти , де проводять уроки креслення.
Сподіваємося, що випускники гімназії стануть студентами КНУБА.
Доцент кафедри теплотехніки Барановська С.В.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_3.jpeg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/jvv_20032024_2.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/zahyst-magistriv-1-500x380.jpg)
Захист магістерських робіт на БТФ
26 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_06052024_1-500x380.jpg)
Профорієнтаційний захід в Київському енергетичному фаховому коледжі
4 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/yzobrazhenye_viber_2023-12-02_10-06-15-690-1-500x380.jpg)