![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-2-1140x855.jpg)
Представник будівельного факультету – суддя обласного дебатного турніру
Доцент кафедри будівельної механіки, вчений секретар будівельного факультету Затилюк Герман Анатолійович був запрошений у якості судді на обласний юнацький дебатний турнір “Вільна думка-2023”, що відбувся 2 грудня на базі Поліського національного університету (м. Житомир).
Захід було організовано Житомирською ОДА за підтримки громадських організацій «Шлях Відродження», «Центр громадських ініціатив «Наш Дім», «Центр розвитку молоді».
У турнірі взяла участь студентська молодь Житомирщини: представники закладів вищої та фахової передвищої освіти.
Кубком Кращого спікера нагороджені Роман Захарчук (ПНУ) та Лоліта Мацюн (Житомирська політехніка), Кубок Команди-переможця здобула команда від Поліського національного університету (Роман Захарчук та Евеліна Мушницька).
Заступник декана будівельного факультету Горбач Максим
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-1-818x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-2-1024x768.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/630_360_1608299145-924-1-75x75.jpg)
З Днем Святого Миколая!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/DSC_2850-500x380.jpg)
Зустріч з працедавцями на кафедрі Водопостачання та водовідведення
16 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/baner-na-sajt-knuba-kursy-osin-2.png)
Київський національний університет будівництва і архітектури запрошує на курси підготовки до НМТ-2024 та предметів творчого конкурсу для вступу на Архітектурний факультет
4 Вересня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/kulture-04-09-2020-01-500x380.jpg)