Подяка волонтеру – студенту будівельно-технологічного факультету КНУБА
Студенту будівельно-технологічного факультету КНУБА групи БЦІ-19а Костику Івану висловлена подяка бурмістра міста Білгорай Люблінського воєводства (Польща) пана Януша Рослана за співробітництво та особисту участь в організації транспортування гуманітарних вантажів – продуктів харчування та товарів першої необхідності до українського міста-побратима Нововолинськ для тимчасово переміщених осіб з різних територій України та мешканців міст, де ведуться активні бойові дії.
Іван за власний кошт придбав автівку, яку після ремонту та фарбування передано саперам з 14 ОМБР. Потім машину відправили у м. Миколаїв, а згодом – до м. Сєверодонецьк.
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-69.png)
Дякуємо Івану за небайдужість та самовіддану боротьбу за нашу спільну Перемогу!
Подяка бурмістра м. Білгорай особисто Івану
Гуманітарний вантаж | Автівка, придбана за власний кошт для потреб ЗСУ |
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-70.png)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/image-71.png)
Доцент кафедри будівельних матеріалів,
куратор академічної групи БЦІ-19а Кочевих М.О.