![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-20_20-41-33-1140x1352.jpg)
Початок чарівних зимових свят – гарні справи, що об’єднують…
Цього року, вперше за історію Незалежної України, але традиційно до звичаїв нашого українського народу, які передаються з покоління в покоління не одне століття – ми святкуємо День святого Миколая 6 грудня.
Повертаючи все на свої місця – нашу історію, наші дати, наших історичних чи культурних постатей, як і наших незламних українців з полону – ми відновлюємо та творимо наше майбутнє. Адже 6 грудня з 1993 року ми відзначаємо також День Збройних Сил України.
Кожен, хто сьогодні захищає нашу країну на Східному фронті – робить справжні дива і є тим Святим Миколаєм, що наближає здійснення нашої мрії – Перемоги. Дякуємо, наші незламні, за можливість покласти подарунки під подушки малечі, віру в чудеса та в ЗСУ!!!
За ініціативи ГУНП України, в концертній залі КНУБА 5 грудня відбувся святковий концерт для дітей, чиї батьки героїчно боронять нашу країну. Незабутні емоції та музичні розваги подарували зірки української естради – Амадор Лопес, СолоХа, Дмитро Волканов, РуханкоМен, Н.Валевська, а в кінці свята всі отримали солодкі подаруночки від Св.Миколая.
Нехай свята в Україні будуть українськими.
Вам також може сподобатись
![Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/jVV23112022_3-500x360.jpg)
Викладачі ФІСЕ пройшли курс підвищення кваліфікації
23 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/1-8-500x380.jpg)
Оновлення університетського аудиторного фонду
24 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/0x0-3-500x380.jpg)