Сучасні можливості проходження магістерської практики на кафедрі управління проєктами від роботодавців
З 1 вересня 2022 року на кафедрі для магістрів другого року навчання з’явилась унікальна можливість проходити магістерську практику онлайн на Всеукраїнському інтерактивному курсу «Створення та розвиток IT-продуктів». Цей курс є симулятором віртуального стажування в IT-компанії з реальними кейсами, експертами-практиками та можливістю створити власний IT-продукт! Над розробкою курсу працювали IT-компанія Genesis, громадська організація «Освітня фундація продуктового IT» та студія EdEra спільно із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України.
Цього літа (липень та серпень) викладачі кафедри д.т.н., проф. Олена Веренич та к.т.н., доц. Євгенія Бойко пройшли навчання від фахівців IT-компанії Genesis та здобули сертифікацію для викладання курсу «Створення та розвиток IT-продуктів». Навчання відбувалось в онлайн-форматі разом із 179 викладачами із 68 університетів з усієї України. Навчання дозволяє проводити магістерську практику та ділитися експертизою з нашими студентами.
Під час розробки курсу, розробники працювали із експертами, які мають значний досвід у галузі. Студенти однозначно знайдуть знайомі обличчя під час навчання. Серед лекторів онлайн-стажування: Віцепрем’єр-міністр України, Міністр цифрової трансформації України — Михайло Федоров, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції — Валерія Іонан, співзасновник Monobank — Дмитро Дубілет, Client Partner Apps & Ventures, CEE у Meta — Станіслав Біров, COO Genesis — Артем Копанєв, CEO Suitsme (Genesis) — Галина Єфремова та інші фахівці із провідних продуктових IT-компаній, як-от Genesis і Meta.
Навчаючись на курсі студенти мають можливість зануритись в практичні заняття, лекції, microlearning-блоки, бізнес-симуляції, попрацювати над реальними кейсами від IT-компаній. Крім того, найкращі студенти мають можливість отримати менторську підтримку від провідних фахівців продуктового IT.
Менторська підтримка — можливість особисто поспілкуватися з експертами ІТ-компанії Genesis про розвиток власного продукту та карʼєрний чи особистісний розвиток.
Така підтримка доступна лише для тих студентів, хто навчався за курсом «Створення та розвиток IT-продуктів» та отримав високі результати. Менторська підтримка триватиме до 3-х місяців (залежно від потреб та цілей студента) та відбувається в онлайн-форматі. Програма менторської підтримки включатиме наступні напрями:
1. Розвиток IT-продукту/стартапу.
2. Кар’єрне менторство для tech-спеціалістів.
3. Кар’єрне менторство для non-tech-спеціалістів.
Умови отримання підтримки презентуються студентам викладачами в рамках проведення магістерської практики.
Бажаємо удачі нашим студентам у навчанні та дякуємо партнерам за можливість спільно розвивати сектор продуктового IT в Україні!
Кафедра дякує керівництву університету, в особі проректора з навчально-методичної роботи Андрія Шпакова за організацію співпраці університету із компанією Genesis.
Олена Веренич,
Д.т.н., проф.
#КНУБА #КафедраУправлінняПроєктами #ІТПродукт #ProjectManagementDepartment #KNUCA #ITProduct #Genesis #OnlineCourse #ITProductCreation