![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/sertyfikat-velychko-1140x696.jpg)
Підвищення кваліфікації за програмою “Штучний інтелект та майбутнє освіти”
11 Грудня, 2023
З 07-23.11.2023 доцент кафедри водопостачання та водовідведення, Величко Світлана Віталіївна успішно завершила навчання та отримала сертифікат підвищення кваліфікації за програмою «Штучний інтелект та майбутнє освіти» від Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».
Програма включала 30 годин лекційний занять, з програмою курсу та відео лекціями можна ознайомитися за посиланням на каналі Прогресильні https://www.youtube.com/@Progresylni
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/01/ITA-News_PL-UA-500x380.png)
КНУБА, кафедра Інформаційних Технологій в Архітектурі та Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu проєктують для смт. Макарів Київської області
6 Січня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/5244954250616882093_120-1-500x380.jpg)
Нагородження переможців конкурсу «Найуспішніша група КНУБА»
20 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/vijskovyj-universytet-1-500x380.jpg)