Новини,  НОВИНИ КНУБА

Підсумки засідання Вченої ради

31 травня відбулось чергове засідання Вченої ради в КНУБА. На засіданні був присутній Голова Наглядової ради КНУБА Станіслав Сташевський. Як зазвичай, засідання було дуже конструктивним.

Традиційно воно розпочалося з приємного вручення медалей, дипломів, грамот і кубків  за досягнення в роботі, навчанні,  спорті. Вітаємо всіх  з визнанням і бажаємо ще більших перемог!

Далі на порядку денному був звіт відповідального секретаря приймальної комісії КНУБА Олександра Кравчука. Він зазначив, що в цьогоріч обов’язковим для всіх абітурієнтів став мультимедійний тест.  До аспірантури необхідно складати ЄВІ. До магістратури – єдине фахове випробування. Для вступних випробувань зберігаються умови воєнного часу.

Після відповідального секретаря слово  взяла завідувач  відділення довузівської  підготовки Тетяна Петруньок. Вона розповіла про профорієнтаційні заходи та освітянські виставки, в яких взяли участь близько 800 осіб. Загалом у соціальних мережах вступній кампанії було присвячено 150 публікацій, створено відповідну рекламу, відкрито сторінки «Обери професію» та презентація на сайті професій, підготовка яких проходить в університеті.  А також – постійні дні відкритих дверей, на які запрошуються  абітурієнти та їхні батьки.

Наступна доповідь була присвячена акредитації освітніх програм. Микола Пристайло , начальник Центру з питань забезпечення якості освіти КНУБА, повідомив про амбітні плани університету акредитувати в наступному навчальному році 52 освітні програми. Завдання не просте, але необхідне для забезпечення якості освітнього процесу.

Наступне питання стосувалося змін в мобілізаційному процесі. Як доповів начальник військово-мобілізаційного підрозділу КНУБА Володимир Курінний, до 18 липня кожен військовозобов’язаний має зареєструвати свій електронний кабінет, і оновити дані. Крім того, всі чоловіки мають носити при собі військові квитки або посвідчення. З 17 липня починає діяти норма відеофіксації вручення повісток. Важливо, що Університет має право бронювати своїх викладачів.

Далі слово взяв керівник навчального відділу Олександр Войтенко. Він повідомив, що через складну ситуацію з опаленням, навчання розпочнеться в серпні та триватиме до листопада. 1  вересня заняття розпочнуть тільки першокурсники. Кінець семестру – 15 листопада. Сесія – з 18 по 29 листопада.

Інформаційний центр