![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/jvv_18032024.jpg)
Першокурсники ФІСЕ відвідали відкриту лекцію з мінної безпеки
14 березня 2024 року студенти факультету інженерних систем та екології, які навчаються на спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія відвідали тематичну відкриту лекцію з мінної безпеки: «Ризики пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни».
Під час лекції студенти побачили 3D макети вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, отримали інформацію про класифікацію та різновиди боєприпасів і вибухонебезпечних предметів, а головне дізнались про алгоритм дій при небезпеці, та що потрібно робити у разі виявлення невідомих предметів.
Дякуємо за пізнавальну та цікаву лекцію заступнику директора фонду з гуманітарного розмінування Сергію Голобородько та завідувачці відділу з організації виховної роботи Оксані Бєлозьоровій!
Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!
Заст.декана ФІСЕ Наталія ЧЕПУРНА
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/785bcef35504e7e.jpg_wh860-3-75x75.jpg)
Запрошуємо на нагородження
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_1910-3-500x380.jpg)
Збірна КНУБА з футзалу
13 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5418199839629493822_y-500x380.jpg)
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
19 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/akademiya_2024-500x380.jpg)