Новини,  НОВИНИ ФІСЕ

Першокурсники ФІСЕ на екскурсії в бібліотеці КНУБА

З 10 вересня по 13 вересня 2024 року для студентів-першокурсників факультету інженерних систем та екології відбулась екскурсія до бібліотеки КНУБА. Студентів на екскурсію супроводжували куратори викладачі та студкуратори.

Щорічно наших студентів біля головного читального залу КНУБА привітно зустрічають співробітники бібліотеки під керівництвом Ольги Наконечної. Під час екскурсії студенти отримали інформацію про особливості роботи відділів бібліотеки, а також ознайомилися з інформаційним простором бібліотеки, який допомагатиме у подальшому їх навчанні.

Вражень у студентів, які вперше завітали до нашої бібліотеки вистачить на довго: знайомство з читальними залами, архівом, відділом стандартизації, відділом іноземної літератури та багатим книжковим фондом.

Висловлюємо величезну подяку директору бібліотеки КНУБА Інні Костеріній та всім працівникам бібліотеки за мандрівку в чарівний світ книжок!

Бажаємо Вам натхнення і вдячних читачів та сподіваємось, що такі екскурсії стануть традиційними!

Заст. декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна

Translate »