![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-26_16-49-39-773-1140x1520.jpg)
Перша Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «PROКИЇВ»
26 березня студенти Київського національного університету будівництва і архітектури Єгор Бондаренко та Вікторія Брей взяли участь у роботі Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «PROКИЇВ». Засідання проходило в Колонній залі Київміськради. Девіз конференції підкреслив мету проведення зборів: «Розвиватимемо місто разом. Створюватимемо наукове підґрунтя для прийняття управлінських рішень». До розмови про розвиток столиці були запрошені не тільки доктори та кандидати наук, науковці, фахівці з різних профілів і напрямків, а й студенти. Ймовірно це відповідь на зауваження громадян щодо посилення участі молоді у прийнятті рішень щодо розвитку Києва. Розмову розпочав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Його доповідь так і називалася – «Молодь, як найпотужніший ресурс для масштабної трансформації суспільства». Слово було надане кожному учаснику зустрічі. Студенти КНУБА виступили з доповідями: Єгор Бондаренко – з проектом, який стосувався велосипедної інфраструктури столиці (керівник роботи – професор Куліков П.М.), Вікторія Брей присвятила свою роботу громадським організаціям, як засобам впливу на розв’язання питань (керівник роботи – Мельник Н.О., директор департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київміськради). Після ретельного опрацювання пропозиції будуть враховані та відображені у розв’язанні питань розвитку столиці.
Вітаємо наших студентів з визнанням їхніх проектів на рівні столиці й бажаємо успіху цим роботам!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/pro-kyyiv.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-26_16-49-40-357-768x1024.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/golovne-foto-5-75x75.jpeg)
Профорієнтаційна зустріч
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_4973-500x380.jpeg)
Будівельний факультет на дні відкритих дверей КНУБА
18 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/Банер-соцсети-двд-26-11-22-500x380.png)
Запрошуємо на День відкритих дверей Київського національного університету будівництва і архітектури
25 Листопада, 2022![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/baner-1.jpg)