![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-58-03-652.jpg)
Передача мобільного шпиталю військовим
17 жовтня 2022 о 10:00 на україно-польському кордоні (пункт пропуску Медика-Шегині) відбудеться передача мобільного шпиталю для потреб військових. Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України”, в особі президента фонду Артема Гончаренка, передасть шпиталь Державній організації Військово-медичному клінічному центру Західного регіону. Незважаючи на те, що за мобільний шпиталь турецької розробки було здійснено лише передоплату, провідний німецький дистрибʼютор медичної та військово-медичної техніки погодився передати шпиталь під особисті зобов’язання президента Фонду.
Мобільний шпиталь – це повноцінна лікарня на колесах, оснащена сучасним медичним обладнанням для розгортання та надання невідкладної хірургічної допомоги безпосередньо поблизу місць активних бойових дій. Всередині такого шпиталю є оглядові та маніпуляційні з кушетками, хірургічне відділення, рентген обладнання, лабораторія.
Після проведення навчання з використання мобільного шпиталю, за попередньою домовленістю, шпиталь разом з персоналом буде направлений у прифронтову зону.
Передача відбувається за підтримки ректора КНУБА Петра Кулікова, фонду Mission To Ukraine (M2U), Національного інституту регіонального розвитку, Асоціації освіти та науки України, International Technology Transfer Association (ITTA).
У заході братимуть участь:
- Артем Гончаренко – президент фонду Реконструкції та розвитку України
- Петро Куліков – ректор Київського національного університету будівництва і архітектури, голова Спілки ректорів
- Марк Крейновіч – представник американського фонду Mission To Ukraine (M2U)
- Княгиницький Володимир – начальник Державної організації Військово-медичний клінічний центр Західного регіону
- Андрій Станько – представник Асоціації освіти та науки України
- Олексій Гончаров – представник Національного інституту регіонального розвитку
- Ігор Давиденко – меценат, експерт в області телекомунікацій
- Любов Ярошевська – представник Міжнародного креативного центру I-Dolina
- Віталій Завальнюк – представник International Technology Transfer Association (ITTA)
- Мар‘ян Бурмило – представник волонтерського руху США
- Представники з Польського волонтерського руху
Посилання на запрошення:
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-56-56-981.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-57-07-946.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-57-16-486.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-57-27-282.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-57-40-904.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-57-50-745.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-58-29-712.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/изображение_viber_2022-10-07_15-58-40-231.jpg)
How Gaming Distorts Fact And Hooks Your Mind
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG_0976-500x380.jpg)
Засідання Вченої ради КНУБА
18 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/c8267827-60ab-4ecf-aafd-c0b9369c1aa0-500x380.jpg)
Шаховий чемпіонат КНУБА
25 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/a9a6e06d-1906-4dba-828f-5a67c133424d-500x380.jpg)