НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

ПАМ’ЯТІ КОЛЕГИ – ЧЕЛНОКОВ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ 28. 04. 1956 – 20. 07. 2023

Викладачі і студенти архітектурного факультету Київського національного університету будівництва і архітектури висловлюють щире співчуття рідним та близьким Челнокова Олександра Васильовича, багаторічного очільника архітектурного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, з приводу його передчасної смерті.

Олександр Васильович залишається в нашій пам’яті як талановитий професіонал, організатор архітектурної освіти, інтелігентна, глибоко освічена людина, наш друг, колега, який своїм інтелектом сприяв розвитку української архітектурної освіти і її міжнародних зв’язків.

Впевнені, що його творча праця продовжиться у діяльності цілої плеяди випускників архітектурного факультету Придніпровської державної академії будівництва та архітектури на благо України.

Деканат архітектурного факультету КНУБА