![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/received_1001075321273433-1.jpeg)
П.М.Куліков взяв участь у звітно-виборчій Генеральній асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України»
До делегатів із вітальними словами звернулись Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, міський голова Києва, багаторазовий чемпіон світу з боксу Віталій Кличко та інші поважні гості.
Був заслуханий звіт президента Спілки, ректора Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгенія Імаса та членів Виконкому СССУ. Одностайно визнали діяльність організації впродовж 2017-2022 років ефективною та обрали Євгенія Імаса президентом, а Петра Кулікова – віце-президентом Спортивної студентської спілки України на наступні 5 років. Українські спортсмени доводять усьому світу високий рівень підготовки, силу духу та патріотизм. Спортсмени боронять нашу країну в лавах ЗСУ!!!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Павлов-500x322.jpg)
Відкрита лекція на кафедрі водопостачання та водовідведення.
7 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/Фото-1-1-500x380.jpg)
Візит італійської делегації до КНУБА
17 Березня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2022/12/НУОУ-2-500x380.jpg)