![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/posadka-lyp_7-1140x856.jpg)
Озеленення аллеї слави студентами І курсу БТФ
27 Жовтня, 2023
24.10.2023 р. студенти І курсу БТФ прийняли активну участь в озелененні аллеї слави КНУБА. Під керівництвом заступника декана Апанесенка В.Ю. і завідуючого лабораторією каф. ТБКВ Смешко В.В. були посаджені липи, які згодом будуть радувати викладачів і надихати на освітні і наукові здобутки.
Дякуємо за турботу!
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/jvv_18052024_12-500x380.jpeg)
ФІСЕ взяли участь у Дні відкритих дверей КНУБА
21 Травня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/22.05.2023_oksana-na-vystavke-500x380.jpg)
БТФ на KyivBuild Ukraine 2023
22 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-sety-25-kvitnya-24-500x380.jpg)