
Освітня місія КНУБА та роль у відбудові країни. Відеосюжет телеканалу ICTV
У відеосюжеті йдеться про підготовку фахівців інженерних спеціальностей. Зокрема, про те, що до розробки проєктів відбудови країни залучають студентів – архітекторів та інженерів, бо робочих рук будівельній галузі бракує. Частина фахівців замість креслень узяла до рук зброю, частина виїхала за кордон, тож бізнес сподівається на освітян.
Архітекторка компанії «Аімм» Анна ІСКІЕРДО розповіла, як залучала студентів КНУБА до проєктів відбудови деокупованого села Ягідного на Чернігівщині. Декан архітектурного факультету Олександр КАЩЕНКО повідомив журналістам про участь університетської спільноти в реконструкції села Мощуна, міст Гостомеля та Ірпеня.
Також у телесюжеті – коментар ректора КНУБА Олексія ДНІПРОВА про запити роботодавців та можливості для вдосконалення освітнього процесу.
Вам також може сподобатись

До уваги вступників КНУБА – 2023!
27 Червня, 2023
ХV Всеукраїнська наукова конференція “Сучасна архітектурна освіта: відбудова та розвиток в європейському контексті”
13 Листопада, 2023